Privatumo politika

 

"MB Kulinarija" Privatumo politika

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-01 

Prašome atidžiai perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis.

 Bendra informacija

 

MB “Kulinarija” Vileišio 18a.  Vilnius, LT-10306, Lietuva, info@bbq.lt, Įm.kodas: 303710357 PVM mok. kodas: LT100009287313, internetinė parduotuvė www.BBQ.lt gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

MB “Kulinarija” pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

 

Renkama informacija

Visi mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pagaminti bei pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus, užskaityti kredito kortelių apmokėjimus (pvz. mokėjimai.lt). Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

 Mes renkame jūsų asmeninę informaciją tik tuo atveju, jei jūs savo laisva valia jos pateikiate, pvz., užpildydami mūsų kontaktinius formularus, pirkdami prekes ar paslaugas, užsiprenumeruodami naujienlaiškius ar dalyvaudami konkursuose.

 

Galime rinkti šią informaciją:

 

Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir kitą kontaktinę informaciją.

Apsilankymo duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės duomenis, naudojamą operacinę sistemą ir šaltinį, per kurį pasiekėte mūsų svetainę.

Informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, pvz., peržiūrėtas puslapius, laiką praleistą svetainėje, paspaudimus, kurie atlikti, ir kitus veiksmus.

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:

 

Teikti jums prašytas paslaugas ir atsakyti į jūsų užklausas.

Tvarkyti jūsų užsakymus ir sandorius.

Siųsti jums informaciją apie mūsų produktus, paslaugas, akcijas ir naujienas, jei jūs sutinkate gauti šią informaciją.

Analizuoti svetainės naudojimo statistiką ir gerinti svetainės veikimą.

Užtikrinti svetainės saugumą ir apsaugoti nuo neteisėtos veiklos

Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

 

Duomenų apsauga

MB “Kulinarija”  elektroninė parduotuvė www.bbq.lt  stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. MB “Kulinarija” visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai. Mes įsipareigojame užtikrinti jūsų asmeninių duomenų saugumą. Mes taikome reikiamas fizines, technines ir organizacines priemones, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos, praradimo ar sunaikinimo.

 

 

 Privatumo politikos pakeitimai

MB “Kulinarija”  turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 

Trečiųjų šalių interneto svetainės ir duomenų perdavimas  trečiosioms šalims:
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Mes gali perduoti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims tik tuo atveju, jei tai būtina vykdant mūsų teisinius įsipareigojimus, teikiant paslaugas jums arba tik tuomet, kai jūs sutinkate su tokiu perdavimu

 

Jūsų teisės

Jūs turite teisę:

Pasiekti jūsų asmeninę informaciją, kurią mes turime apie jus, ir gauti informaciją apie tai, kaip ji yra naudojama.

Taisyti netikslius ar nepilną jūsų asmeninės informacijos duomenis.

Prašyti ištrinti jūsų asmeninę informaciją, jei ji nebebūtina mūsų teikiamoms paslaugoms arba nebetinkama tikslui.

Atšaukti sutikimą, jei jūs ankstesniais laikotarpiais sutikote su jūsų asmenine informacija.

Pateikti skundą valstybinei duomenų apsaugos institucijai, jei jūs manote, kad jūsų asmeninės informacijos tvarkymas nesuderinamas su galiojančiais duomenų apsaugos teisės aktais.

Kontaktai

Jei turite klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis šiais kontaktais:

 

Įmonės pavadinimas: MB Kulinarija, El. pašto adresas: info@bbq.lt

 

Atnaujinimai

Mes gali atnaujinti šią privatumo politiką laikui bėgant. Visi atnaujinimai bus paskelbti šiame puslapyje su atnaujinimo datą. Mes rekomenduojame reguliariai tikrinti šią politiką, kad galėtumėte būti informuoti