Informacija apie prekių pirkimą, grąžinimą, taikomas garantijos sąlygas

 

Prekių kainos, apmokėjimas 

Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.bbq.lt  nurodytos eurais.  MB "Kulinarija" toliu Pardavėjas ,  yra PVM mokėtojas. Visos kainos el. parduotuvėje nurodytos su PVM. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

Išankstiniu piniginių lėšų pervedimu

Grynaisiais, prekių pristatymo/atsiėmimo metu

Pardavėjas turi teisę keisti apmokėjimo būdus apie tai iš anksto neinformuodamas Pirkėjo.

Pardavėjas įsipareigoja pateikti PVM sąskaitą – faktūrą klientui kartu su užsakyta preke, arba elektroniniu paštu.

Prekių pristatymas

Prekes interneto svetainėje galite įsigyti bet kurią dieną bet kuriuo metu, užsakymas vykdomas darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.30 val. Užsakant prekes  nereikia pasirinkite jums patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekių pristatymo mokestis priklauso nuo užsakymo sumos ir prekių pristatymo būdo. Jūs prekes galite atsiimti patys arba į jūsų nurodytą adresą prekės  pristatysime su kurjeriu

 

Primo Ceramic Grills Garantijos sąlygos,  kokybė, garantija, grąžinimas ir keitimas

 Kiekvienos prekės savybės nurodomos el. parduotuvėje www.bbq.lt ir www.primogrill.lt . Pardavėjas neatsako už tai, kad prekės realybėje gali nežymiai skirtis (atspalviu, dydžiu ir t.t.) nuo parodytų internete, dėl Pirkėjo ekrano ( monitoriaus, telefono ekrano ) ypatybių.. Pardavėjas užtikrina, kad visos pateiktos prekės yra naujos, kokybiškos ir nenaudotos, nebent prekės aprašyme nurodyta kitaip. 

 • Pardavėjas „Primo Ceramic Grills“ parduodamoms kepsninėms ir visoms keramikos dalims   suteikia  ribotą garantiją visam eksploatacijos  laikotarpiui .  Garantija taikoma pirmam kepsninės pirkėjui arba savininkui , kuris kepsninę  įsigijo  iš oficialaus  "Primo Ceramic Grils "platintojo arba atstovo, ir užregistravo  kepsninę oficialiame „Primo Ceramic grills“ puslapyje https://www.primogrill.com/register.html, Garantija galioja, kol kepsninė priklauso ją pirkusiam asmeniui. 
 • Iki 5  metų garantija yra taikoma visoms „Primo Ceramic Grills“ kepsninių metalinėms detalėms, išskyrus ketaus detales.
 • 2 metų garantija taikoma kitoms prekėms, jei nenurodyta kitaip prekės aprašyme.

 

Tikslus garantinis terminas nurodomas prie kiekvienos prekės ypatybių. Norėdamas pristatyti prekes garantiniam remontui, Pirkėjas privalo turėti prekės įsigijimo dokumentus. Pirkėjas turi teisę grąžinti netikusias prekes per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo datos. Pirkėjas, norintis grąžinti įsigytą prekę, turi užtikrinti, kad: 

 • Prekė  nebuvo naudota.
 • Prekė  nesugadinta, yra visos komplektuojančios detalės ir prekė yra  tokia pati, kokią gavo Pirkėjas.
 • Išsaugotas ir nepažeistas originalus gamyklinis  prekės įpakavimas.
 • Išsaugota ir nepažeista prekės etiketė.
 • Pirkėjas turi išsaugotą prekių pirkimą įrodantį dokumentą (pvz.: PVM sąskaitą-faktūrą).

Pirkėjas norintis grąžinti nepatikusią prekę, privalo užpildyti laisvos formos prašymą, nurodyti grąžinimo priežastį.

Sumokėti pinigai, įskaitant vartotojo sumokėtas prekės pristatymo išlaidas, turi būti grąžinti ne vėliau kaip per 14 dienų. Pardavėjas turi teisę negrąžinti pinigų, kol vartotojas negrąžina prekės arba pateikia įrodymą, kad prekė išsiųsta Pardavėjui.

 • Pinigai už grąžinamas prekes pervedami griežtai tik į mokėtojo banko sąskaitą.
 • Grąžinimo atveju, Pardavėjas negrąžina Pirkėjui užsakymo apmokėjimo išlaidų.
 • Keičiamų arba grąžinamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
 • Maisto produktai nėra gražinami ir keičiami 
 • Dovanų  kuponas į pinigus nekeičiami ir jų grąžinti negalima. Kupono galiojimo laikas 6 menesiai. Galiojimo laikas  nurodomas ant kupono. Kupono galiojimo data pradedama skaičiuoti  nuo užsakymo apmokėjimo datos.
 • Vienu dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą, panaudojant visą jo sumą. Jei pirkinio suma didesnė, galima primokėti savais pinigais, jei mažesnė – grąža neduodama.

 

Kam netaikoma garantija

 

„Primo Ceramic Grills“ garantijos sąlygos remiasi protingumo kriterijais ir protingu kepsninės naudojimu. Jei kepsninės yra naudojamos komerciniais tikslais, tai  tokiu atveju pardavėjas taiko ribotą 1 (vienerių) metų garantiją.

Garantija netaikoma:

 • Dėl nenugalimos jėgos (force majore), karo, neramumų, klimato kaitos padarinių , gamtos katastrofų;
 • Dėl įlenkimų, nuskilimų, įtrūkimų , mažų kosmetinių išorinės glazūros sutrūkimų, kurie neturi įtakos“ Primo Ceramic Grills“ kepsninės veikimui ;
 • Dėl tyčinio ar netyčinio pažeidimo;
 • Jei žala atsirado kepsninę pervežant , ar kitaip transportuojant;
 • naudojant ne originalias „Primo Cerami Grills dalis ar priedus.
 • Naudojant kepsninę komercinėje veikloje, perdarant originalias dalis, netinkamai eksploatuojant , naudojant netvirtą pagrindą;
 • Dėl netinkamos eksploatacijos, ne priežiūros , natūralaus nusidėvėjimo.

 

Kitos sąlygos:

Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą.

 • Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt. • Prašymus ar skundus dėl galimų vartotojų teisių pažeidimų pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje

https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage