Primo Oval XL 400

Nauja prekė

Vienu metu paruošite 15-25 steikus!

Išmatavimai - 47x64;

kepimo paviršius - 2580 cm2

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

1 777,00 €

1 699,00 € per 1

Apie prekę

Primo Oval XL 400 keraminis grilius yra vienas populiariausių Primo serijos gaminių ir tai yra nieko keisto! Šis grilius suteikia didžiausią kepimo plotą, o išskirtinė Primo ovalo forma užtikrina patogų ir lengvai pritaikomą naudojimą.

Pritaikyta įmontavimui į medinius ar metalinius grilių stalus ar jūsų lauko virtuvės baldus.

Grilink, kepk, skrudink ir rūkyk bet kokį maistą!

Norėdami kepti, skrudinti ir rūkyti netiesioginėje kaitroje, papildomai PRIMO kaitros paskirstymo groteles ir kepimo lėkštes.

Primo Oval LG 300 yra pagamintas iš Premium klasės keramikos, ketaus viršutinės išeinamosios angos, patogaus naudoti dizaino termometro, kurį galite susikalibruoti, dviejų dalių vartomų porcelianu dengtų kepimo grotelių ir nerūdijančio plieno apatinių durelių.

Visos dalys pagamintos ir surinktos JAV. Primo griliai pasižymi išskirtine kokybe bei nepriekaištingu klientų aptarnavimu.

Primo kepsninių patentuota ovalo forma užtikrina daug patogesnį kepimą nei naudojant apvalios formos grilių, nes suteikia galimybę vienu metu sukurti dvi skirtingas kepimo zonas.

Kepkite kepsnius ant tiesioginės ugnies vienoje pusėje, o kitą pusę išnaudokite skrudindami švelnesnius patiekalus – žuvį, jūros gėrybes ar daržoves, ant netiesioginės ugnies tuo pačiu metu ir būsite užtikrinti, jog jie neperkeps ir neapdegs.

Pripažinkite, dauguma maisto nėra apvalios formos. Ovalus dizainas leidžia ypač veiksmingai išnaudoti kepimo erdvę, vienu metu ruošiant daugiau maisto nei įprastos formos kepsninėje.

Atsiliepimai

Pateikti atsiliepimą

Primo Oval XL 400

Primo Oval XL 400

Vienu metu paruošite 15-25 steikus!

Išmatavimai - 47x64;

kepimo paviršius - 2580 cm2

Priedai