PREKIŲ PRISTATYMAS | ATSIĖMIMAS

Internetinėje parduotuvėje bbq.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą.

Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio ir dydžio.

Prie kiekvienos prekės aprašymo dažniausiai bus parašyti pristatymo terminai:

  • Atsiimsite patys nurodytu adresu. Atsiimti prekes nurodytu adresu dažniausiai galite jau tą pačią darbo dieną, tačiau prieš tai rekomenduojame susisiekti su pardavėju, jei prie prekės aprašymo nėra parašyta tiksli informacija apie atsiėmimą;
  • Prekės bus išsiųstos Lietuvos paštu į artimiausią pašto skyrių. Prekės dažniausiai išsiunčiamos paštu per 1-2 d.d. nuo užsakymo. Kartais išsiuntimas gali užtrukti ir ilgiau. Tikslus išsiuntimo laikas parašytas prekės pristatymo/garantijos aprašyme. Iki artimiausio pašto skyriaus siuntinys keliauja apie 3-5 d.d. Apie prekės pristatymą į paštą Jūsų pašto dėžutėje bus paliktas pranešimas su kuriuo galėsite atsiimti savo siuntinį.
  • Prekės bus pristatytos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu. Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 d.d. nuo užsakymo. Kartais išsiuntimas gali užtrukti ir ilgiau. Tikslus išsiuntimo laikas parašytas prekės pristatymo/garantijos aprašyme. Iki Jūsų nurodyto adreso keliauja 1-2 d.d. Kurjeris prieš pristatydamas siuntinį dažniausiai pasiskambina sutarti pristatymo laiką, tad nurodykite teisingus savo kontaktinius duomenis bei telefoną.

Kepsnines ar jų priedus pristatome visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Pageidaujant, surenkame kepsnines bei apmokome jomis naudotis.

 

Informacija apie pristatymo kainą:

+370 612 74414

info@bbq.lt

 

Nemokamas kepsninių ir jų priedų atsiėmimas mūsų parduotuvėje Žalgirio g. 135, ČIOP ČIOP Event studio Vilniuje arba tiesiai iš sandėlio.